منتديات مسك وريحان.
أهلا وسهلا بك زائرنا الكريم

منتديات مسك وريحان.

اجتماعي، تربوي، ترفيهي
 
الرئيسيةاليوميةالأحداثمكتبة الصورس .و .جبحـثالتسجيلدخول

شاطر
 

 מה זה איסלאם?

اذهب الى الأسفل 
كاتب الموضوعرسالة
Admin
Admin
Admin

מה זה איסלאם? Jb12915568671
عدد المساهمات : 1679
وسام ذهبي : 7
تاريخ التسجيل : 02/01/2010

מה זה איסלאם? Empty
مُساهمةموضوع: מה זה איסלאם?   מה זה איסלאם? Icon_minitimeالجمعة ديسمبر 21, 2012 11:46 pm

מה זה איסלאם?

תפילת האיסלאם? ............. כל הדתות להתפלל.
האם האיסלאם מהר? ............. ישנם סוגים שונים של צום בכל הדתות.
האיסלאם זכאת? .................. דתות אחרות מעוררת לעשות כל מינים הטובים.
האם חאג' האיסלאם? ................ יש מקומות קדושים בכל הדתות.
אז מה זה איסלאם?
אם אדם שאינו מוסלמי שואל שאלה זו (מה זה איסלאם?) ........ אני חושב שכל מוסלמי מתבקש שאלה זו תגיב באופן ספונטני (האסלאם הוא להעיד כי אין אלוהים מלבד אללה ושמוחמד הוא שליחו של אללה), אבל זה כל מה ? ..................... מה משמעות האמיתית של המשפט הזה?

למעשה אחרי שהאיש אומר מילה זו מתחילה הסיפור גם הולך בדרך הנכונה ולהבין את משמעותם וגם לשבור את המשמעות ושונה חזון וחוסר איזון ולכן דבר על האסון ויהיה עיוות של האיסלאם ובכך מפרק את הכל.


מתחיל אתה חייב להבין משהו ........ האיסלאם הוא הדת שהביאה את כל נביאים מאדם, דרך נח, אברהם, משה, ישו וכל הנביאים ועד לנביא מוחמד, עליו שלום.
אלה הם חלק מהראיות בקוראן.
אלוהים אמר: "וכאשר ישו הרגיש חוסר האמון אנצארי אמר לשליחי אל אנו אנסאר אללה אנו מאמינים באללה ואני מוסלמי Pana מעיד," אל אימראן 52 פסוק
"מקאן אברהם לא יהודי ולא נוצרי, אבל הוא היה זקוף, עובדי אלילים ומוסלמי היה" אימראן AT 64

הקוסמים שמאמינים "אדוננו, שופכים עלינו סבלנות ומוסלמים טובים"
"ולדקלם את סיפורו של נח אליהם כמו שהוא אמר לאנשיו אנשים שהיו לך מאוזוליאום גדול ומזכירים לי את הגילויים של אללה לאלוהים שאני סומך Vojmawa Omrakm ושותפים אז אין לי ציווה לך מצוקה ואז הוא חייב לא להסתכל (71) ואן אתם מה שבקשתי מן הגמול שלי היא רק באלוהים וציווה להיות מוסלם, "יונוס AT 71-72.
אז כשהוא אומר קב"ה הזכות "שדת עם אללה היא האיסלאם" זה לא אומר שדתו של הנביא מוחמד שלנו, עליו שלום, אלא את משמעותו של האסלאם בחורבנה, שהגיע לכל הנביאים .......... האיסלאם וكمعنى עיקרון שכנגד עקשנות והתנשאותובגידה והמלחמה על הזכות, לא משנה.
למעשה האיסלאם מילה גדולה יותר מזה שהוא מדבר על אופטימלי אבל באותו הזמן כל כך פשוט שהבין פשוט על ידי מישהו.
האיסלאם הוא פשוט פאדל הכל נגד כל Rzalh, שאינסטינקט שהמהירות שלנו על ידי אלוהים, אפשר להבין שכל בן אדם הוא לא חוקר תורת משפט מה נכון ומה לא נכון ומה ניתן ללמוד מדבריו של אדון בריאה (אני בין והקרקע של אדם בין) וגם צוטט כאומר (استفت לב ).

האיסלאם אינו מערך מורכב של ספרי הלכה, ולא רשימה אינסופית של חלאל וחראם אלא פשוט את כל דברים היפים וטובים וכל מה שפופולרי אהבת חיים באותו הזמן הוא הכל כדי להגן על האמת ושקר מאבק, שלום Messenger עליו כשהוא אמר את סקרנות המסיבה אם הזמין אותו האיסלאם ענה אמצעים שעמד בצד ימין והכח מה שגם אם כופרי Almtfqon או עובדי אלילים.
כאשר גזרו כולל של האדם חבריהם לעשות אמבטיה מפצע janaabah בראשו והוא מת האיש אמר להם שתהרוג את החבר שלך, כי הם הבינו את האיסלאם כפולחן דתי ומתעלם שהטכס הזה התחיל באינטרסים של המוסלמים בסתירה להתנגדות לאיסלאם עצמו.
יש אנשים שנשאלים על משמעותו של האיסלאם אמרו לך שעדות ותפילה, צום וצדקה פרוקה ועלייה לרגל, וחלאל וחראם, וכן הלאה .......... שזו המשמעות של האיסלאם לחלוטין לא הבין, כי טכס זה משהו שאופייני לאסלאם, הם נמצאים בכל הדתות למרות באסלאם שלם בתמונות הטובות ביותר .......... טכסים אלה או פולחן אבל לאל שנקבע להיות מטען לאנרגיה אנושית כדי להפיץ את הקרקע ולהעריך האיסלאם אינו האיסלאם עצמו ושהם מעמודי תווך של האסלאם, זה אומר שצוות זה, התומך הבניין הזה כדי לעמוד בלעדיו מתמוטט בניין כי אדם כשהוא עושה כוח האל להיות Fasmo פנים הטהור ומתעלה על חיים, או שהוא עושה את זה בשביל בני האדם יעשו الرزيله אילו לא רואים בני אדם, וזה בניגוד לעקרונות האיסלאם, האיסלאם מתעלה בני אדם להתעלות מעל ולשיקום הקרקע שעליה הם חיים בכל יצורים.

המילה הראשונה לבטא אותן האדם שהוא מוסלמי, תעודה מיועדת בעיקר לאיחוד ...... מאחד אל אליל ........... למה? ............. כי אלוהים הוא אל אחד, הבורא של כל הדברים, יחידה מסוגלת לכל דבר וראוי להערצה ........... כאשר Nfredh סוגד אנחנו מונעים עבדות כל הדברים נכנעים לאלוהים ולאחר מכן נכנעו לימין, חי Vtstakim במערכת אחת ואהבה ושלום ינצח, כי הוא במקרה זה, אל תפחד מפסיקה רק אלוהים יכול לדקלם, לא מפחד להרשיע, אך אלוהים אומר את האמת ותומך במדוכאים, וכל אדם על פני כדור ארץ אדם הייתי חושש רק אלוהים יכול לדקלם לא יעשה ניזק לעוול Venthy של אדם והוא מתרחש ביעד נכסף של האיסלאם ......... אז .... היא לא מילה שנאמרת ללא החלה או בעבודה, אם היא הייתה שיש לו משמעות, שכן אלוהים עשה את זה לשנות כל דבר באיזון כאמור בחדית' קודסי.

אבל עדות שמוחמד הוא שליחו של אלוהים, הם מכירים את הנביא של העם הזה, שחותם את המשלוחים, כדי שלא יהיה הסמכה יישומית והכל מיושם, ואז מגיע למדינה מוסלמית עוינת שמובילה לשפיכות דמים, כפי שאנו רואים בזמננו בשם דת כיהודים ונוצרים.

אז האיסלאם מתחיל עדות שאין אלוהים מלבד אללה ושמוחמד הוא שליחו של אללה ונובע מכל מובן.
אחר כך בא הקוראן והסונה כדי להבהיר את משמעותו ולעזור מערפל לבו של בורות שמנקה, מגיע מילים של שלום הנביא עליו ", אבל נשלח להשלים מכארם" אתיקה בחלק העליון של הדברים שאומרים לנו מה הוא האיסלאם, כדי להמחיש לכן הבנה ברורה ומפורש לאיסלאם אינו דורש כי יוכר כעולם שהאיסלאם, כפי שאמרנו הוא כל הכח נגד סגן.

צריך להבין שכל אדם כשהוא רואה מוסלמים, כי מוסלמים לדבוק באמונתם, שמחייבת אותם לתוספת האתיקה הגבוהה ביותר לטכס דתי שלא נגעה עליון מולא معراجا ומתעלה את חייהם ולא האסלאם עצמו.
אם האיסלאם היה כל כך פשוט למה כל המונחים הללו וחלאל וחראם וצעיף? ............
תן דוגמה לשלטון של הצעיף באסלאם, למה לכפות את האסלאם הגבלה זו על נשים? ........ אנחנו אומרים שהאיסלאם משמר כל הכח ואכפת כל Rzalh ואם להחיל כלל זה על הוראה זו מאמינה שהאסלאם רוצה להיות נשים מכל מה Aosamha Balersaúl ומוגן מכל הפאנק ומגן על חברה מכל מערכת יחסים הוא SEWEN והקרום עוטף מגן נשים ולהגן על חברה, לא טוב או שהיא מציגה אמרגן של סחורות רוצה גם שוחרי חופש.
לכן כל שלטון באיסלאם הוא אמצעי הגנה על מוסר והגנה עצמית ואת הנשמה והגוף של מה גרם להם ניזק.
מכאן תבין את האיסלאם פשוט מה שלא תהיה ההוראות ולא משנה איפה ספרים בשפע.
الرجوع الى أعلى الصفحة اذهب الى الأسفل
http://mesk-wa-raihane.ahlamontada.net
 
מה זה איסלאם?
الرجوع الى أعلى الصفحة 
صفحة 1 من اصل 1

صلاحيات هذا المنتدى:لاتستطيع الرد على المواضيع في هذا المنتدى
منتديات مسك وريحان. :: Forum Français :: Forum Français-
انتقل الى: